Jezera (Murter) » A-12755-a

Dvosobni apartma S teraso Jezera, Murter | A-12755-a

600 m
Nizka cena

Apartma lahko sprejme 5 gostov. Ležišča so razporejena v spalnice katerih je 2, Te u dnevni sobi, znotraj 56m2. Gostom je na razpolago lastna terasa za uživanje v toplih poletnih večerih. Dovoljeno je pripravljati hrano z uporabo skupnega žara.

Med objektom in plažo je glavna cesta
    Prodnata (Oddaljenost 600 m, št. stopnic:: 10)

V enakem objektu

Hiša 12755 v mestu Jezera, Murter - Severna Dalmacija ima namestitvene enote tipa Apartma (1), Studio (1) in je oddaljena 600 m od morja. Najbližja plaža temu objektu je prodnata. V času vašega letovanja je možno, da bodo bivali v istem objektu tudi drugi ljudje, ker ima objekt več apartmajev. V objektu bivajo tudi domačini.

Oddaljenost:
1 km (Jezera) 600 m 600 m

Raziščite dodatno vsebine:

Plaža Namestitev
Povprečna ocena računa se kakor povprečje ocene gostov zadnja 3 leta: ? Namestitev ? Lastnik ?

6. avg. 2018

Če lahko naredite brez neposredne bližine vode ali morda glasno sprehajališče v pristanišču, boste tukaj našli idealen kraj za sprostitev. Vse je v hoje v 10-20 minutah. Prijeten, čist ambient, bombastična terasa s soncem in prijazni, koristni najemodajalci dopolnijo sliko. Ulica na mestu, ki ga ne slišite, je trg dve minuti hoje proč, vendar tudi akustično neopazen. Pravzaprav tega ne bi smel pisati, ker se bodo sicer naključni zadetki, kot je ta, dobili težje in težje.

Wer auf unmittelbare Nähe zum Wasser oder zur ggf. lauten Promenade am Hafen verzichten kann, findet hier evtl. den perfekten Platz zum Erholen. Alles ist zu Fuß innerhalb von 10-20 Min. erreichbar. Ein angenehmes, sauberes Ambiente, eine bombastisch große sonnengeschütze Terrasse und freundliche, hilfsbereite Vermieter runden das Bild ab. Die Straße in den Ort hört man nicht, ein Markt ist zwei Minuten zu Fuß entfernt aber ebenfalls akkustisch unauffällig. Eigentlich sollte ich das nicht schreiben, weil sonst so Zufallstreffer wie dieser hier immer schwerer werden.